Jesteś 6 kroków
od produkcji
Swojego pomysłu

Wsparcie kompetencyjne we wtrysku

Dobrze trafiłeś jeśli szukasz:

 • Producenta formy do wtrysku tworzywa sztucznego

 • Partnera, który przeprowadzi Cię od początku do końca przez nieznany dla Ciebie świat wtrysku i wyprodukuje Twój pomysł

 • Firmy, która wyprodukuje dla Ciebie już zaprojektowaną np. autorską obudowę do elektroniki z tworzywa sztucznego, wieloelementowy produkt z tworzywa sztucznego lub elementy z tworzywa sztucznego do całego złożonego produktu

Producent wyrobów z tworzyw sztucznych

Dobrze trafiłeś jeśli nie znasz odpowiedzi na pytania

 • jaki ma być przepływ tworzywa w przyszłej formie
 • długość drogi płynięcia
 • jaka ma być orientacja makrocząsteczkowa
 • występowanie linii łączenia strumieni
 • miejsca odgazowania formy
 • jaka ma być szybkość pracy formy
 • jaki system chłodzenia zastosować
 • jak analizować anizotropię
 • jaki wybrać kształt przewężki
 • gdzie zlokalizować punkt wtrysku
Nie znasz odpowiedzi na pytania o wtrysku? - Canexpol

I tak dalej i tak dalej...
Jeśli przerażają Cię te zagadnienia przerzuć tę odpowiedzialność na profesjonalną firmę z doświadczeniem we wdrażaniu wyrobów z tworzyw sztucznych w technologii wtrysku taką jak CANEXPOL!

Zobacz jak pracujemy

6 kroków od projektu do produktu

 

Chciałbyś powierzyć nam swój projekt?

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń do eksperta:

+48 517 889 138, projekty@canexpol.pl

 

  Dodaj plik do wiadomości (JPG, PDF, Word do 20 MB)

  Zgody obowiązkowe

  Informujemy, że podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać powyższą zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych do celów udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych w zakresie imienia, nazwiska i adresu e-mail jest Canexpol Sp. z o.o. z siedzibą w Komorowo, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, sekretariat@canexpol.pl, tel. +48 296457660.

  2. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować do naszego inspektora ochrony danych osobowych Pawła Jasińskiego pod adresem: iodo@canexpol.pl

  3. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Państwa zapytanie.

  4. Państwa dane będą przechowywane w bazach Administratora przez okres 3 lat od dnia ostatniego kontaktu w sprawie będącej przedmiotem pytania.

  5. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”, co oznacza, że przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie odbywać się na podstawie Państwa zgody.

  6. Odbiorcami danych są upoważnieni pracownicy/współpracownicy Administratora danych, którzy w celu wykonania swoich obowiązków mogą otrzymać do nich dostęp oraz podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych na podstawie umowy, np. firmom informatycznym.

  7. Na zasadach i warunkach określonych w RODO przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw, należy skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych na adres e-mail wskazany w pkt. 2.

  8. Jeżeli uznają Państwo, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, możliwe jest wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  9. Podanie przez Państwa danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego oraz jest dobrowolne, jednak konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, co oznacza, że odmowa podania przez Państwa danych osobowych będzie równoznaczna z dobrowolną rezygnacją z postawionego zapytania.

  10. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w sposób, który wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie wpływa na Państwa sytuację.
  Przetwarzanie danych użytkownika zawartych w formularzu odbywa się zgodnie z naszą polityką prywatności dostępną pod adresem canexpol.pl/polityka-prywatnosci/