Dołącz do zespołu

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU CANEXPOL

Jeżeli podstawową wartością są dla Ciebie ludzie – zarówno Ci, z którymi pracujesz, jak i potencjalni Klienci – dołącz do naszego Zespołu!

Fundamentem naszej firmy jest tradycja oparta na wzajemnym zaufaniu wynikającym z dobrych relacji międzyludzkich. Nasze wartości znajdują odzwierciedlenie w nieustającej chęci rozwoju, kreatywności i innowacyjności.

Słuchamy, analizujemy i tworzymy!
Twórz razem z nami i dołącz do Zespołu CANEXPOL.

 

Zadbamy o Ciebie poprzez m.in.:

 • zapewnienie stabilnego zatrudnienia,
 • atrakcyjny pakiet socjalny,
 • pakiety medyczne,
 • komfortowe i nowoczesne warunki socjalne ,
 • ergonomiczne stanowiska pracy obejmujące między innymi balansery, maty antyzmęczeniowe itp.,
 • wspólne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe,
 • możliwość uczestniczenia w kursach języka angielskiego,
 • zapewnienie korzystnych cen karnetów dla Ciebie i Twojej rodziny,
 • możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej i rywalizację podczas pełnych emocji turniejów piłki nożnej,
 • przyjazną atmosferę – przekonaj się, że u nas po prostu jest fajnie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Aktualnie poszukujemy:

Formularz rekrutacyjny

Chciałabyś/Chciałbyś u nas pracować, ale nie ma dla Ciebie oferty?

Canexpol jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Potrzebujemy ambitnych i zaangażowanych pracowników. Nie wahaj się, tylko wyślij do nas swoją aplikację, chętnie się z nią zapoznamy.

Wypełnij i wyślij poniższy formularz.

  List motywacyjny - CV. Dodaj plik do wiadomości (JPG, PDF, Word do 20 MB)

  Zgody obowiązkowe:


  Zgody do wyboru – proszę zaznaczyć tylko jedną zgodę


  Informujemy, że podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać powyższą zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych w zakresie imienia, nazwiska i adresu e-mail jest Canexpol Sp. z o.o. z siedzibą w Komorowo, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, sekretariat@canexpol.pl, tel. +48 296457660.

  2. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować do naszego inspektora ochrony danych osobowych Pawła Jasińskiego pod adresem: iodo@canexpol.pl

  3. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane do celów udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Państwa zapytanie.

  4. Państwa dane będą przechowywane w bazach Administratora przez okres 3 lat od dnia ostatniego kontaktu w sprawie będącej przedmiotem pytania.

  5. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”, co oznacza, że przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie odbywać się na podstawie Państwa zgody.

  6. Odbiorcami danych są upoważnieni pracownicy/współpracownicy Administratora danych, którzy w celu wykonania swoich obowiązków mogą otrzymać do nich dostęp oraz podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych na podstawie umowy, np. firmom informatycznym.

  7. Na zasadach i warunkach określonych w RODO przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw, należy skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych na adres wskazany w pkt. 2.

  8. Jeżeli uznają Państwo, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, możliwe jest wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  9. Podanie przez Państwa danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego oraz jest dobrowolne, jednak konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, co oznacza, że odmowa podania przez Państwa danych osobowych będzie równoznaczna z dobrowolną rezygnacją z postawionego zapytania.

  10. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w sposób, który wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie wpływa na Państwa sytuację.

  Przetwarzanie danych użytkownika zawartych w jego dokumentach aplikacyjnych odbywa się zgodnie z naszą polityką prywatności dostępną pod adresem canexpol.pl/polityka-prywatnosci/